Viceprvak naše zemlje, FK Sarajevo, dobio je pojačanje u napadu.
Naime, nekadašnji napadač Soligorska, Olimpije, Širokog Brijega.., Dražen Bagarić, jučer je doputovao u glavni grad naše zemlje, te se pridružio Bordo timu s kojim je dogovorio sve detalje, te je zvanično predstavljen.

Ovaj 28-godišnji napadač proteklu sezonu je proveo u rumunskom Hermanštadu za koji je u 19 nastupa postigao dva gola, uz jednu asistenciju.




