Magazines cover a wide subjects, including not limited to fashion, lifestyle, health, politics, business, Entertainment, sports, science,

Na Piroti okršaj dva najmlađa stručnjaka u Premijer ligi sa pro licenicom

Blog Image

Susret između Metalleghea i Slobode u okviru 9. kola BH Telecom Premijer lige igra se danas na Piroti…

Zanimljivo, bit će to susret dva najmlađa stručnja sa profi lineciom u Premijer ligi.

Iako ima svega 32. godine, Nermin Bašić etabliran je trener u bh. fudbalu. Spasio je Travnik ispadanja iz Premijer lige, sa Metallegheom se plasirao u Premijer ligu.

Kontra sebe imat će Bašić mladog stručnjaka iz Tuzle, tek koju godinu starijeg Amira Spahića (35). Odlaskom Husrefa Musemića, u klubu s Tušnja odlučeno je da će Slobodu u narednom periodu s klupe predvoditi Amir Spahić, Nedim Omerović te Mirsad Dedić. Međutim, samo je Spahić vlasnik UEFA pro licenice pa će se ime ovog mlado stručnjaka naći danas u zapisniku kao zvaničnog stratega tuzlanskih “rossonera”.

Slični članci