Magazines cover a wide subjects, including not limited to fashion, lifestyle, health, politics, business, Entertainment, sports, science,

Na pomolu nova bruka bh. sporta: Zurapoviću prijeti zabrana suđenja?

Blog Image

Sudijska komisija Košarkaškog saveza Bosne i Hercegovine razmatra mogućnost da Ademira Zurapovića ne nominuje za susrete u okviru FIBA-e, piše BH Basket.

Ademir Zurapović puni 50 godina, ali ima aktivnu FIBA licencu do kraja 2023. U ingerenciji nacionalnih saveza su i sudije, a Zurapovićeva sudbina je trenutno u rukama Sudijske komisije KS BiH, kojom predsjedava Dragan Kralj iz Trebinja.

Najbolji bosanskohercegovački arbitar se jutros vratio iz Berlina, gdje je u nedjelju kao glavni sudija dijelio pravdu u finalu Evropskog prvenstva, a sutra putuje u Lisabon na kvalifikacije FIBA Lige šampiona.

Tuzlak je sudio osam muških evrobasketa i jedno žensko, dva Svjetska prvenstva i Olimpijske igre, u kojima je takođe bio akter velikog finala.

Slični članci