Ako za nekoga možemo u bh. nogomet reći da je najbolji dugi niz godina u kontinuitetu na svojoj poziciji onda je to sigurno Almina Hodžić.
Dugogodišnja golmanica Bordo kluba ovog ljeta odlučila je da napusti klub, a kako je potvrđeno za naš portal, Hodžić odlazi u Tursku gdje je dogovorila saradnju s Atasehirom, turskim premijerligašem. Pored toga što je napustila SFK 2000 Sarajevo, Hodžić je odlučila povući se iz reprezentacije.
Prema informacijama koje imamo iskusna golmanica će se početkom naredne sedmice priključiti novom klubu i biti službeno predstavljena.
Ovog ljeta u Tursku su otišle Marija Aleksić (Bešiktaš) i Aida Hadžić (Trabzonspor).
(E.Bešo)




