Reprezentativac BiH Miralem Pjanić napustio je Italiju, najveće žarište koronavirusa u Evropi.
Pjanić je nekoliko dana proveo u izolaciji nakon što je saigrač iz Juventusa Daniele Rugani bio pozitivan na koronavirus, a potom i Blaise Matudi.
Kako prenose italijanski mediji Pjanić se iz Torina zaputio u Luksemburg porodičnoj kući. Osim Pjanića, iz Torina su otišli još Gonzalo Higuain i Sami Khedira, a ovi igrači Italiju napuštaju nakon što su bili negativni na test koronavirusa.




