Nogometaši drugoligaša Famosa nisu razočarali u derbiju protiv Čelika. Naprotiv, unatoč porazu (0:1) “motoristi” su odigrali dosta dobro. Uz malo više sreće mogli su do boda.
Sada im slijedi teško gostovanje u Vitkovićima, jer se Azot bori za opstanak.
Između Čelika i Azota nogometaši i vodstvo Famosa zajednički su iftarili u “Esmeraldi”.
Svi od reda su jednoglasni u želji da časno odrade sezonu. Premda je Čelik jednom nogom u Prvoj ligi, dok ima teoretske šanse “famosovci” će se boriti za viši rang.
Zadovoljni su podrškom općinskih vlasti, uvjereni da će se iduće (izborne) godine dići cijela Općina da podrži Famos u borbi za prvo mjesto i plasman u Prvu ligu. Nakon “gašenja” Olimpika, Famos bi mnogim talentima iz Kantona bio poželjna destinacija. Pogotovo omladincima Želje i Sarajeva, kojima ističe juniorski staž na Koševu i Grbavici.
S.R.




