Dok se i dalje čeka zvanična potvrda rastanka Sarajeva sa Husrefom Musemićem, sa Koševa dolazi informacija da klub napušta napadač Aldin Turkeš.
On se nije uspio nametnuti u bordo timu i karijeru će nastaviti u Ujedinjenim Arapskim Emiratima.
Njegov novi klub je Al Ittifaq, a angažman je ostvaren kroz posudbu do kraja sezone.
“Fudbalski klub Sarajevo potvrđuje da je za napadača Aldina Turkeša dogovorena posudba do kraja tekuće sezone u klub Al-Ittifaq iz Ujedinjenih Arapskih Emirata.”
Turkeš je u bordo dresu odigrao 33 utakmice i postigao 10 golova.
Već u svom prvom nastupu za Al Ittifaq uspio je zatresti mrežu.
“Sretno Aldine, pratimo te” – poručili su iz FK Sarajevo.




