Navijači Željezničara su odlučili – igrač mjeseca za septembar je Joao Erick!
Brazilac je dobio najveći broj glasova u izboru koji je organizovan za sve pristalice kluba, objavili su iz FK Željezničar.
Za svoje odlične partije i doprinos timu, Erick je nagrađen posebnim poklonom . Ovo priznanje potvrđuje njegovu sve važniju ulogu u ekipi i odličnu formu kojom je osvojio simpatije navijača.




