Na listu klubova u kojima se prekratko zadržao Nenad Lalatović je dodao i crnogorskog šampiona.
Trener iz Srbije više nije trener Budućnosti – poslije novog poraza, sada od Arsenala (1:0), podnio je ostavku.
Kako piše Pobjeda, vodeći ljudi podgoričkog kluba su je prihvatili, pa će Budućnost iako je sezona tek počela, već sada dobiti trećeg trenera ovog ljeta.
Dolazak stručnjaka koji je uvijek nosio veliku energiju, ali su ga pratili i skandali, probudio je euforiju među navijačima, ali rezultati su bili daleko od očekivanih.
Lalatović je Budućnost vodio na ukupno sedam mečeva (četiri u Evropi i tri u prvenstvu), a upisao je samo jedan trijumf – na startu domaćeg šampionata protiv Jezera.




