Nemanja Anđušić napustio je Radnik iz Bijeljine i karijeru će nastaviti u inostranstvu. Ofanzivni vezista predstavljen je kao novo pojačanje ukrajinske Zorye.
Zanimljivo je da je Anđušić ovog ljeta drugi fudbaler Radnika koji je prešao u Zoryu, nakon što je ranije to učinio i Andrija Janjić.
Tokom dosadašnje karijere, Anđušić je nosio dres Sarajeva, Veleža, Čelika, Mladosti Doboj Kakanj, Radnika, Travnika te turskog Balıkesirspora.




