Fudbaleri Zrinjskog večeras su izgubili večeras od Legije u Mostaru (1:2).
Svoj komentar nakon utakmice dao je svoj komentar.
“Na prvu tužni smo jer smo odigrali dobru utakmicu. Najrealnije je bilo da bude remi. Sigurno bi bili zadovoljni”, rekao je Bilbija.
“Bili smo dobri u ovom meču, nismo zaslužil da izgubimo. Na kraju je taj pogodak presudio utakmicu. Kod nas nema VAR-a u ligi, pa je malo frustrirajući. Vjerujem im, ali tužni smo što barem nije priznat jedan pogodak”, dodao je Bilbija.
Susret je prokomentarisao i Dario Čanađija.
“Nijanse su odlučile. Primili smo naivno golove. Odigrali smo muški i čvrstu utakmicu. Cirkus sa tim VAR-om, centimetar ovdje, centimetar tamo… Ovo je putokaz za dalje da smo na dobrom putu”, dodao je Čanađija.




