Nermin Bašić više nije trener Metalleghea. Posljednji put na klupi kluba iz Jajca Bašić je sjedio prošle sedmice u utakmic sa Vitezom na Piroti.
Na svom Facebook profilu, ovaj stručnjak porukom se oprostio od sada već svog bivšeg kluba.
“Hvala vam svima koji ste bili dio mog života. Mobitel mi je užaren ova dva dana, tek počinjem shvatati koliko sam se integrisao u klub i šta smo napravili. Nekoliko poruku i slika želim da podijelim.
Karakter i autoritet ne možeš kupiti niti naučiti, to imaš ili nemaš.Teške tri godine, sa jako teškim odlukama, ali na kraju obraz i korektnost zadržati to je najbitnije. Biti čovjek u svemu!
Volim vas sve pa i one koji laju a nemaju nikvih informacija i oni su dio priče jer takvi daju snagu za dalje. Bitno je kada se okrenem iza sebe da svi zašute i da se zacrvene. Bašić Nermin nema mrlje u životu. Poruke su najveći uspjeh, nisu pare niti pobjede”, napisao je na svom Facebook profilu Nermin Bašić.