Magazines cover a wide subjects, including not limited to fashion, lifestyle, health, politics, business, Entertainment, sports, science,

Nevjerovatni problemi za Hajduk u Slovačkoj

Blog Image

Nakon tri i pol hiljade kilometara dugog putovanja na Farske otoke, Hajduk je u 3. pretkolu Konferencijske lige izvukao Ružemberok, klub iz istoimenog grada na samom sjeveru Slovačke blizu granice s Poljskom.

Na kraju je ispalo kako su Bijeli duže putovali do Slovačke nego do otočja u Atlantskom oceanu. Razlog je kvar na unajmljenom zrakoplovu zbog kojeg se put odužio toliko da je splitska delegacija u Ružomberok stigla kasno sinoć, pišu hrvatski mediji.

Morao se čekati novi avion , ali i mijenjati aerodrom . Iz Košica su potom autobusom stigli na destinaciju.

Tako su nogometaši Hajduka ostali bez treninga na stadionu gdje će prvi put istrčati uoči same utakmice koja počinje već u 18:30.

Trener Gattuso ostao je i bez veznjaka Marka Capana, koji je igrao u prvom susretu. Razlog je udarac u koljeno, no dobra je vijest da se u kadar vratio Niko Sigur.

Slični članci