Magazines cover a wide subjects, including not limited to fashion, lifestyle, health, politics, business, Entertainment, sports, science,

NEZAPAMĆENA MARKETINŠKA PREVARA: Govorili su da je bolji od Curryja, a drugi je najlošiji šuter u historiji NBA

Blog Image

Mnogi fanovi NBA lige s nestrpljenjem su očekivali nastup Lonza Balla, koji je briljirao u Univerzitetskoj ligi, a neki su govorili čak da je bolji i od Stephena Curryja.

Ipak, nakon prvih 12 utakmica, pokazalo se da je Ball daleko od razine zvijezde Golden Statea. Čak, košarkaš La Lakersa je drugi najgori šuter u historiji NBA lige. Lošiji procenat šuta imao je samo Wayne Highthower u prvih 12 utakmica, koji je za tri poena pogađao 26.8 posto, dok je Lonzo Ball drugi najgori sa preciznošću šuta za tri poena 29.2 posto.

Fanovi NBA lige sada postaju svjesni da je Ball možda i najveća marketinška prevara u historiji košarke, a sa druge strane njegov trener Luka Walton, stao je u odbranu košarkaša, kazavši kako mu je još potrebno vremena.

Slični članci