Večeras su se u Istanbulu sastali Bešiktaš i Borussia Dortmund u sklopu grupne faze Lige prvaka.
Miralem Pjanić je i večerašnji susret svog tima započeo od prve minute, a pred kraj je upisao i novu asistenciju.
Mire je sjajno centrirao iz slobodnog udarca. Svojim centaršutem je “u oko” pogodio svog saigrača Montera koji je pogodio za 1:2.
Pogledajte klikom OVDJE.




