Rukometni klub Borac suočio se s problemima pred utakmicu protiv Gorenja.
Banjalučani igraju protiv Gorenja u okviru osmine finala EHF Evropskog kupa, međutim na prvom meču u Sloveniji neće moći računati na usluge bjeloruskog golmana Artsjoma Podasinova.
Razočarenje zbog svega nije skrivao ni direktor kluba Vladimir Branković.
“Mi smo ranije kontaktirali slovenačku ambasadu i poslali spisak svih igrača da izbjegnemo bilo kakve administrativne probleme. Dobili smo pismeni odgovor iz ambasade Slovenije da nam je za ulazak u tu zemlju potreban samo negativan PCR test na korona virus”, izjavio je Branković, prenosi Mondo.
Gorenje i Borac igraju u nedjelju u 18:00 sati.



