U nastavak sezone Olimpik će ući s novim trenerom.
Pet poraza u dosad pet odigranih utakmica bio je jasan signal za sarajevski klub da je vrijeme da se raziđu sa Darkom Vojvodićem, a već je poznato ko će umjesto njega voditi “Vukove” u nastavku sezone.
To će, kako smo sinoć i najavili, biti Esad Selimović koji je ranije već imao priliku voditi Olimpik, dobro je upoznat sa stanjem u ekipu, tako da mu neće biti potrebno dodatno vrijeme za adaptaciju.
Selimović je već jutros vodio trening Olimpika i očekuje se ubrzo da bude i zvanično imenovan.
Olimpik narednu utakmicu u m:tel Premijer ligi BiH igra 12. septembra protiv Veleža.
(S. Tikveša)




