Željezničar je remizirao protiv Slobode u utakmici 11. kola Premijer lige BiH.
Nakon meča svoj komentar je dao Milomir Odović koji je bio nezadovljan igrom svojim igrača.
“Ovo je defitivno najgora utakmica od kako sam na klup – u ovom mandatu. Neshvatljivo da je toliko loših pojedinaca, posebno u zadnjoj i veznoj liniji. Sa ovakvom igrom i pristupom nismo mogli ništa bolje ni postići. Ovo je nevjerovatno”, kazao je Odović.




