Hrvatsko udruženje “Nogometni sindikat” organiziralo je radni sastanak sindikata regije i ugostila delegate iz Makedonije, Slovenije, Crne Gore, Srbije i Bosne i Hercegovine.
Sastanak je održan u srijedu, 22. februara 2017. u sjedištu Nogometnog sindikata u Zagrebu.
Nakon uvodne riječi predsjednika HUNS-a Darija Šimića, otpočeo je radni sastanak koji je organiziran u svrhu kohezije i razmjene iskustava predstavnika sindikata s ciljem da se analiziraju dosadašnja postignuća te kako zajedničkim snagama raditi na viziji i daljnjim aktivnostima sindikata, koje će unaprijediti status profesionalnih nogometaša i nogometašica.
Ispred Sindikata profesionalnih mogometaša Bosne i Hercegovine na sastanku je učestvovao potpredsjednik Aldin Džidić.




