Nakon smrti nekadašnje omladinske reprezentativke BiH Merime Bujak, oglasili su se i iz Nogometnog saveza BiH.
“Vijest o smrti nekadašnje omladinske reprezentativke Merime Bujak primljena je sa tugom u Nogometnom/Fudbalskom savezu Bosne i Hercegovine.NS/FS BIH izražava iskreno saučešće porodici Bujak i Meriminim prijateljima”, objavili su iz NS BiH.
Bujak je igrala u odbrani, a za mlade selekcije BiH nastupala je do 2015. godine




