FK Olimpik predstavio je danas novo pojačanje.
Kako se i najavljivalo prethodnih dana, u nastavku sezone boje premijerligaša s Otoke će braniti Luka Kačavenda.
Radi se o golmanu koji je prošao školu Rudara iz Prijedora, zatim je bio u omladinskim kategorijama Vojvodine i Partizana, da bi se ljetos vratio u BiH i obukao dres Radnika.
– Dobio sam poziv Slavka Petrovića i Olimpika da karijeru nastavim u redovima premijerligaša sa Otoke. Nakon razgovora sa čelnicima kluba i dogovora sa FK Radnik odlučio sam da karijeru nastavim u Olimpik u. Sada je na meni da što bolje radim i da opravdam povjerenje ljudi iz kluba, rekao je Kačavenda nakon potpisa ugovora.




