Bosanskohercegovački veznjak Omar Pršeš, definitivno i naredne sezone ostaje u Premijer ligi.
Nakon što je nakon nekoliko godina igranja u Veležu napustio klub, očekivalo se da Pršeš karijeru nastavi izvan granica BiH. Ipak, do inostranog transfra nije došlo, a ovaj veznjak sada je potpisao za Slogu Meridian iz Doboja.
Sloga će za novu sezonu dobiti iskusnog veznjaka i igrača koji je ostavio dubok trag u domaćm takmičenju.
Sloga Meridian tako je nastavila sa dovođenjm novih igrača, jer su prije nekoliko dana predstavili i Srđana Grabeža.




