Bosanskohercegovački fudbaler Armin Spahić (25) napustio je redove Tuuzla Citya.
Spahić ja na društvenim mrežama uputio orpoštajnu poruku od tuzlanskog kluba, za koji je nastupao u prethodnoj polusezoni.
Kako su Sportske.ba ranije objavile, Spahić je bio u pregovorima sa Veležom i po svemu sudeći karijeru će nastaviti u mostarskom klubu.
Spahić bi ubrzo trebao biti predstvaljen u Veležu.
Riječ je 2.05 centimetara vispokom napadaču, koji je na 12 utakmica za Tuzla City u Prvoj ligi zabio pet golova.




