Magazines cover a wide subjects, including not limited to fashion, lifestyle, health, politics, business, Entertainment, sports, science,

Osmanović šokirao Rođene u 94. minuti: Olimpik osvojio bod protiv Veleža!

Blog Image

Olimpik i Velež su podijelili bodove u posljednjem meču 24. kola Premijer lige BiH jer su na Koševu odigrali 1:1.

Samo otvaranje utakmice nije donijelo neka velika uzbuđenja. Velež je na startu imao inicjative i nekoliko pokušaja, ali ništa posebno opasno. S druge strane, i domaćin je s vremena na vrijeme znao da se približi golu Rođenih, ali bez većih šansi.

U 33. minuti vidjeli smo prvu pravu priliku. Anđušić je lobovao golmana Olimpika, ali Horić je spasio Vukove. To je bilo sve što se tiče prvih 45 minuta.

Na samom startu drugog dijela, tačnije u 47. minuti, Velež je poveo. Radovac je šutirao, loptu je odbio Hadžić, a na istu naletio Daryo i pogodio za 0:1.

Taj rezultat bio je na snazi sve do 94. minute kada su Vukovi šokirali Rođene i preko Osmanovića došli do poravnanja i jednog boda.

Bit će to vrlo bitan bod za Olimpik koji sada ima 20 poena, isto kao i Radnik koji je ispred njega. S druge strane, Velež je ispustio dva važna boda kada je u pitanju borba za Evropsku ligu. Tim ostaje na 4. poziciji sa 42 boda.

Premijer liga BiH, 24. kolo:

Olimpik – Velež 1:1

Slični članci