Magazines cover a wide subjects, including not limited to fashion, lifestyle, health, politics, business, Entertainment, sports, science,

Otok svjedočio jednom od najpokvarenijih poteza ove sezone

Blog Image

Nakon remija protiv Leicestera (2-2) i Burnleyja (2-2), igrači Josea Mourinha još su jednom kiksali u Premier ligi.

U posljednjem susretu subotnjeg programa 21. kola Manchester United je na Old Traffordu protiv Southamptona odigrao 0:0.

Ipak, uspavanka na Old Traffordu pala je u sjenu povrede Romelua Lukakua koji je nakon jednog sudara glavama u 14. minuti morao na nosilima napustiti travnjak.

Osim povrede Lukakua dogodio se i jedan incident koji je na opće čuđenje svih prošao bez ikakvih sankcija od strane suca utakmice. Naime, u jednoj je situaciji Ashley Young svom snagom laktom udario srpskog fudbalera Dušana Tadića.

Sudac nije vidio ovu situaciju, ali za vjerovati je kako će tamošnji savez reagirati nakon što pogledaju snimku utakmice, a kakva će kazna snaći Engleza ostaje za vidjeti.

Slični članci