Iz Turske stiže iznenađujuća vijest – Fenerbahče je otpustio Josea Mourinha.
“Zahvaljujemo mu se na dosadašnjem doprinosu našem timu i želimo mu mnogo uspjeha u nastavku karijere”, saopšteno je iz kluba.
Mourinho je došao u Tursku sa Fenerom osvojiti titulu, ali u tome nije uspio prošle sezone. Momčad je završila na drugoj poziciji na tabeli. Fener je ove sedmice ostao i bez plasmana u grupnu fazu Lige prvaka nakon što su u dvomeču eliminisani od Benfice (1:0).




