Magazines cover a wide subjects, including not limited to fashion, lifestyle, health, politics, business, Entertainment, sports, science,

Pep Guardiola otvoreno o poniženju na Goodison Parku

Blog Image

Težak poraz Manchester City pretrpio je u nedjelju na Goodison Parku. Everton je razbio goste iz Manchestera te slavio sa ubjedljivih 4:0!

“Ovo se dešavalo mnogo puta do sada. Dobro smo igrali u prvom poluvremenu, stvorili smo mnogo šansi, a protivnik da gol čim priđe. U drugom poluvremenu su iz dva šuta dali dva gola. To je teško za igrače, teško je za psihu. Zato mora da se nastavi sa radom i ne smije da se pada”, kaže Guardiola.

“Odbrana je posljedica napada. Kada tim daje golove, lakše se brani, tako da je odbrana posljedica. Stvaramo mnogo šansi, ali ih ne koristimo. U svakoj ligi u kojoj sam igrao sam insistirao na posjedu, dok je protivnik čekao svoje šanse iz kontri. Tako je bilo i u Njemačkoj i u Španiji. Problem je ovde što nismo dovoljno dobri u šesnaestercu. Stvaramo šanse, ali ne dajemo golove. To je razlika”, objasnio je Pep Guardiola.

Slični članci