Bosanskhercegovački fudbaler Petar Bojo, nakon odlaska iz tuzlanske Slobode, pronašao je novi klub.
Bojo će svoju karijeru nastaviti u leotaru iz Trebinja, koji se takmiči u Prvoj ligi RS.
“Drago mi je što sam došao u Leotar. Klub ima tradiciju, navijače i ambicij i siguran sam da možemo napraviti dobru sezonu. Drudit ću sa da svojom igrom i iskustvom pomognem ekipi da ostvari ciljeve”, izjavio je Bojo po dolasku u Leotar.
Tokom karijere Bojo je nastupao za Vitez, Mladost DK, Željezničar, Zrinjski, Igman, Voska Sport te Slobodu iz Tuzle.




