Magazines cover a wide subjects, including not limited to fashion, lifestyle, health, politics, business, Entertainment, sports, science,

Pezer na čelu tima Bosne i Hercegovine za subotnju Balkanijadu u Istanbulu

Blog Image

Nakon juniorske Balkanijade, na kojoj su bh. atletičari jučer osvojili dvije srebrene i jednu bronzanu medalju, u subotu, 16. februara, na Balkanskom seniorskom dvoranskom prvenstvu u Istanbulu (Turska) nastupit će i osam bh. atletičara i atletičarki.

Najbolje bh. atletičare predvodi balkanski rekorder u bacanju kugle Mesud Pezer, a u istoj će discipline nastupiti i Kemal Mešić. Ovog će puta izostati srednjeprugaši Amel Tuka i Abedin Mujezinović, od kojih se mogla očekivati medalja za bh. atletiku.

U subotu će još nastupiti: Jelena Gajić u trci na 800 metara, Alisa Bečić na 400 metara, Stefan Ćuković na 1500 metara, Maid Redžić u skoku uvis, Osman Junuzović u trci na 3000 metara te Sedin Heco u troskoku.

Vođa bh. tima je selektor muške selekcije Elvir Krehmić.

Slični članci