U polufinalu Liga kupa, sastali su se Liverpool i Arsenal. U prvih 40. minuta utakmice nismo vidjeli golove.
Ipak vidjeli smo jedan grozan start, zbog kojeg je sudija Michael Oliver bez ikakvog dvoumljenja pokazao direktan crveni karton.
Faul je napravio švicarski reprezentativac Granit Xhaka na Portugalcu Diogu Joti. Video možete pogledati ovom linku: https://www.dailymotion.com/video/x872uqg.




