Magazines cover a wide subjects, including not limited to fashion, lifestyle, health, politics, business, Entertainment, sports, science,

Posljedni meč Širokog Brijega u Antalyja bit će sa najtrofejnijim klubom iz Gruzije

Blog Image

Ekipa Širokog Brijega će pripreme u Antalyji završiti utakmicom protiv slavnog gruzijskog tima, Dinamo Tbilisija.

Tim iz glavnog grada Gruzije je 16 puta osvojio tamošnje prvenstvo, Erovnuli ligu, i 13 puta kup takmičenje, David Kipiani kup. Temur Ketsbaia, Shota Arveladze, Giorgi Kinkladze, Levan Kobiashvili i naravno Kahka Kaladze su poznati igrači koji su nastupali za slavni gruzijski tim koji uz Dinamo iz Moskve i Dynamo iz Kijeva nikada nije ispao iz nekadašnje sovjetske lige. Obzirom da posljednih sezona dobro kotiraju u prvenstvu redovni su učesnici kvalifikacija evropskih takmičenja.

Širokobriježani će prvi pripremni meč u Turskoj igrati protiv Randersa FC 28. januara, a meč protiv Dinama je osam dana poslije.

Slični članci