Vijest o smrti Merime Bujak, bivše reprezentativke BiH u fudbalu, potresla je sportsku javnost BiH.
Dženaza Merime klanjat će se danas u Njemačkoj gdje je i živjela, a prema pisanju portala Crna hronika.info, Merima je dvije i po godine se borila protiv karcinoma, od čega je na kraju i preminula.
Za reprezentaciju je igrala u periodu od 2012. do 2015. godine, a u jednom momentu bila je član ženske selekcije Bayer Leverkusena.





