Magazines cover a wide subjects, including not limited to fashion, lifestyle, health, politics, business, Entertainment, sports, science,

Poznato kada će biti izabran novi selektor Zmajeva

Blog Image

Fudbalska A reprezentacija Bosne i Hercegovine još uvijek je bez selektora.

Nakon što je Mehmedu Baždareviću istekao mandat, komisija u sastavu Ivica Osim, Sead Kajtaz, Duško Bajević i Zvjezdan Misimović obavila je razgovore sa nekoliko kandidata, a na kraju izvršnom odboru su predložena dva kandidata, Amar Osim i Meho Kodro.

Na sjednici koja je održana sredinom novembra u Zenici nijedan kandidat nije dobio podršku Upravnog odbora, te je odlučeno da se izbor prolongira. Novi rok bio je 1. decembar, ali od toga neće biti ništa. I ovaj rok je pomjeren, a novi selektor Zmajeva bit će poznat u drugoj polovini decembra i sada je sasvim sigurno da fudbalska reprezentacija BiH neće dočekati novu godinu bez selektora.

U međuvremenu, Meho Kodro je odustao od trke, pa se činilo da će Amar Osim preuzeti ovu funkciju. Ipak, u psoljednje vrijeme se razgovaralo sa nekoliko kandidata, a kako saznaju Sportske.ba u opticaju su ponovo dva imena.

U slučaju da Robert Prosinečki ne dobije potreban broj glasova, na mjesto selektora sjest će Amar Osim.

Slični članci