Nogometni sudija iz Travnika Nermin Terzić, više neće suditi premijerligaške utakmice.
On je saopštio da će u budućnosti biti kontroler te više neće suditi na premijerligaškim mečevima.
Terzić je godinama dijelio pravdu na premijerligaškim utakmicama, a sudio je i Međunarodne utakmice.
“Zahvaljujem se svm kolegama na saradnji i nezoboravnom iskustvu na zelenim terenima”, napisao je Terzić na Facebooku.




