Magazines cover a wide subjects, including not limited to fashion, lifestyle, health, politics, business, Entertainment, sports, science,

Pristao je! Fati bira – Dortmund ili London

Blog Image

Tri dana prije zatvaranja prijelaznog roka, Ansu Fati je napokon otvoren za odlazak iz Barcelone.

On teško prihvaća da nema mjesta u početnoj postavi, čak i nakon odlaska Osmana Dembelea i suspenzije Raphinhe. Xavi je umjesto njega dao šansu Laminu Yamalu, 16-godišnjem krilnom napadaču koji je briljirao.

Pouzdani katalonski mediji navode da je Fati sada spreman otići, najvjerojatnije na posudbu. Ima ponude od Chelsea, Tottenhama i Borussije Dortmund, pa treba pratiti te opcije.

Fati nikad nije bio isti nakon povrede koljena u novembru 2020. Xavi mu je dao priliku, ali je nije iskoristio kako treba. Odlazak Fatija otvorio bi prostor za posudbu Joãoa Felixa, što je želja predsjednika Laportea. Barcelona ne bi morala platiti amortizaciju za Fatija jer je proizvod njihove akademije, pa je za Laportu ovo dobitna situacija.

Agent Jorge Mendes zastupa obojicu, Felixa i Fatija. Dugo je sugerisao Fatiju da bi mu bilo bolje otići, što se sada čini izglednim.

Što se tiče opcija, Chelsea ima dosta krilnih napadača, ali samo Nicholas Jackson kao pravi napadač. Tottenham ima manje konkurencije, a Dortmund je oduvijek dobar izbor za takve igrače.

Slični članci