Magazines cover a wide subjects, including not limited to fashion, lifestyle, health, politics, business, Entertainment, sports, science,

Prosinečki: Nisam ga zvao, ali ću ga nastaviti pratiti

Blog Image

Dinamo je prije tačno dvije decenije po prvi put izborio nastup u grupnoj fazi Lige prvaka. Posljednja prepreka bio je Celtic, a ključni igrač modrih tih je godina bio Robert Prosinečki. Današnji bh. selektor u razgovoru za Sportske novosti, osim prisjećanja na slavne dane dotakao se i današnjeg Dinama.

– Jako mi se svidjelo drugo poluvrijeme protiv Astane, koja uopće nije loša. Dinamo se čini dobro posložen i vjerujem da se može plasirati u grupe Lige prvaka, iako je velik rezultat već ostvaren plasmanom u grupu Evropske lige, rekao je bh. selektor.

U plavoj su svlačionici Amer Gojak, Armin Hodžić i Izet Hajrović, igrači koji kandidiraju za reprezentaciju BiH.

– Gojak je sad pozvan u mladu reprezentaciju, koja ima šanse za plasman na EP. Njegov je potencijal veliki. Hodžić ne igra previše, ali zabija gotovo svaki put kad zaigra i to me veseli. Hajrovića ovaj put nisam zvao, ali sigurno ću ga nastaviti pratiti, kaže Prosinečki.

Slični članci