Magazines cover a wide subjects, including not limited to fashion, lifestyle, health, politics, business, Entertainment, sports, science,

Radnik traži bodove u Tuzli; Mekić: Znamo sve njihove vrline i nedostatke

Blog Image

Fudbaleri Radnika u prvom kolu Premijer lige BiH gostuju u Tuzli kod Slobode.

Nakon eliminacije u Evropa ligi, u Tuzli žele popraviti poljuljano samopouzdanje te dobrom i kvalitetnom igrom izboriti povoljan rezultat na startu, navodi se na stranici kluba.

“Šta je tu je, nespretno smo poraženi u Trnavi, ali je pred nama prvenstvo gdje želimo da prikažemo naš kvalitet. Dosta smo umorni od utakmice sa Spartakom, ali to nam ne smije biti izgovor za ono što nas očekuje na startu Premijer lige BiH. Sloboda je kvalitetan protivnik, tokom ljetne pauze Tuzlaci su prilično izmijenili igrački kadar, imaju novog trenera pa je sigurno i filozofija pristupa igri drugačija od one u proljetnom dijelu šampionata. Nadam se i vjerujem u pozitivan rezultat po moju ekipu, bez obzira na umor od dvomeča sa Spartakom”, rekao je kapiten Radnika Velibor Đurić.

Nedim Mekić prvotimac Radnika, kaže da njegov tim odlično poznaje Tuzlake te da su mečevi ove dvije ekipe uvijek bili zanimljivi.
“Slobodu vrlo dobro poznajemo, i naše međusobne utakmice uvijek su bile zanimljive. Znamo sve njihove vrline i nedostatke, pa se nadam da ćemo ih iskoristiti u ovoj utakmici. Naše ambicije su da dođemo do boda ili eventualne pobjede”, rekao je Mekić.

Slični članci