Sada već bivši fudbaler Borca Bojan Marković ima novi klub.
Jesenji dio sezone 22-godišnji fudbaler je proveo na posudbi u Radniku iz Bijeljine, a nakon što je odigrao 17 utakmica i zabio četiri pogotka, vratio se u Banjaluku.
Ipak, samo nakratko. Marković je u međuvremenu odlučio da se raziđe sa Borcem, a njegov novi klub je Sloga iz Doboja s kojom će pokušati izboriti plasman u Premijer ligu.
“Smatram da je Sloga prava sredina za moju dalju afirmaciju i da ću u ovom klubu imati punu minutažu što mi je veoma važno”, rekao je Marković.
Na čelu Sloge je Zoran Ćurguz, trener s kojim je Marković imao priliku odlično sarađivati u banjalučkom Željezničaru.




