Nenad Lalatović više nije trener Vojvodine!
Ovaj temperamentni fudbalski stručnjak večeras je podnio ostavku, iako je ranije najavio da će se o njegovoj budućnosti odlučivati tek sutra. Ipak, epilog je stigao brže nego što se očekivalo, jer su Lalatović i klub iz Novog Sada dogovorili sporazumni rastanak, prenosi Meridiansport.rs.
Lalatović je u ovoj sezoni već vodio Mladost iz Lučana prije dolaska u Vojvodinu, što ga, prema pravilima Fudbalskog saveza Srbije, sprečava da preuzme treći klub u istoj sezoni. To znači da ga do kraja takmičarske godine nećemo gledati na klupi nijednog srpskog kluba.
Podsjetimo, Lalatović je nedavno bio u centru pažnje zbog žestokog verbalnog sukoba sa bh. trenerom Feđom Dudićem, a situacija je umalo eskalirala i u fizički obračun.
Iskusni stručnjak tokom karijere vodio je mnoge klubove, uključujući Borac iz Banja Luke i Crvenu zvezdu, a ostaje da se vidi gdje će nastaviti svoju trenersku avanturu.