Close Menu
    Sportske.baSportske.ba
    • Naslovnica
    • Najnovije
    • Fudbal
      • Reprezentacija BiH
      • Premijer liga BiH
      • Niže lige
      • Ino fudbal
      • Omladinski fudbal
    • Košarka
    • Rukomet
    • Ostali sportovi
    • Magazin
    Sportske.baSportske.ba
    Home»Košarka»Razija Mujanović: Na laž ne mogu zažmiriti, za BiH se mora igrati srcem
    Košarka

    Razija Mujanović: Na laž ne mogu zažmiriti, za BiH se mora igrati srcem

    26.10.2019
    Facebook Twitter WhatsApp
    podijeli
    Facebook Twitter WhatsApp

    Talentovana košarkašica, Selma Kulo, po svemu sudeći neće nositi dres BiH, iako se za ovu košarkašicu vodial velika borba. Najviše je u tome pomogla legendarna Razija Mujanović, koja se obratila na svom FB profilu, nakon saznanja da Kulo neće nositi dres BiH.

    “Na laž i nepravdu nikad nisam mogla zažmiriti! Pišem ovu objavu povodom neistina koje je Selma iznijela u jutarnjem programu na FACE-u. Selma Kulo je talentovana djevojčica za koju sam sve uradila da nastupa za reprezentaciju Bosne i Hercegovine. Promovisala sam je u medijima i na moj poziv je došla u Sarajevo. Ja sam sve vrijeme išla sa njom i vadila papire koji su joj potrebni da dobije pasoš. Pasoš je, najviše zbog mene, dobila JAKO, JAKO, JAKO BRZO!

    Selma je odradila i jedan trening sa reprezentacijom i poslije istog je rekla “meni se ovo ne sviđa”. Na moje pitanje zašto joj se ne sviđa, samo je rekla “ne znam”. Da li se prepala konukurencije ili je to bila prevelika promjena za nju, nemam informaciju jer mi ni ona, a ni njen otac nisu dali odgovor. Njen otac Dino mi je samo rekao “Razo ja tu ne mogu ništa”. Rekla sam im kad je naredni trening i da Selma ako želi da brani boje naše Domovine treba da bude u hotelu sa ostalim djevojčicama, ali ona se više nije pojavljivala.

    ISKRENO mi je žao što svoje vrijeme, energiju, živce i kontakte nisam posvetila nekoj djevojčici koja srcem želi da igra za Bosnu i Hercegovinu. Nije dovoljna samo želja roditelja! Zaista sam mnogo truda uložila u Selmu. Selma je svoja vrata u reprezentaciju zatvorila jer nije dovoljno da budeš samo talentovan, moraš biti i lojalan reprezentaciji. Tim čini 12 košarkašica, a ne jedna!

    Ja se i dalje borim za naše djevojčice iz dijaspore. Mala Amina Kamerić iz Njemačke već igra za nas. Sa mnogima sam u kontaktu, ali pristup je sad oprezniji. Idemo naprijed, ali samo sa onima kojima je BiH na prvom mjestu!”, napisala je Mujanović.

    razija mujanovic
    Prethodni članakLegendarni Ivica Kostelić bi mogao nastupiti na ljetnim Olimpijskim igrama
    Sljedeći članak Banovićanke prejake za košarkašice zeničkog Čelika

    Povezani članci

    Region večeras gleda u Dubai: Počinje veliko finale ABA lige

    04.06.2026

    Knicksi slavili u San Antoniju: New York preokretom otvorio finale NBA lige

    04.06.2026

    Mirza Teletović kroz suze: Batice moj, da nije bilo one tvoje čuvene rečenice, možda ne bi bilo ni mene ovakvog

    03.06.2026

    Preminuo sportski novinar Edin Avdić, komentator zbog kojeg su mnogi zavoljeli košarku

    03.06.2026
    Najnovije

    Benfica potvrdila da Mourinho odlazi u Real, biće to treći najveći otkup za jednog trenera u istoriji

    04.06.2026

    Šok u Prostejovu: Džumhura zaustavio 318. teniser svijeta

    04.06.2026

    Ruska tinejdžerka deklasirala Martu Kostjuk i ušla u finale Roland Garrosa

    04.06.2026

    Predsjednik Cityja: Pep Guardiola je sto puta prijetio odlaskom

    04.06.2026
    Preporuka

    Zeljković optimističan nakon novog dogovora: Radovi na Nacionalnom stadionu u Zenici počinju već ove godine

    Samir Muratović za Sportske: Kanada je opasnija od Švicarske, oni će nas najviše namučiti

    Dok u BiH čekaju njegov oporavak, Šunjiću skočila cijena na tržištu

    Osmanagić „pecnuo“ Štimca: Pojedincima je danas kafa pravo gorka

    Sportske.ba
    Facebook Instagram YouTube
    • Naslovnica
    • Impressum
    • RSS
    • Pravila privatnosti
    • Uslovi korištenja
    © 2026 sportske.ba

    Unesite pojam i pritisnite Enter za pretragu. Pritisnite Esc za povratak.