Fudbaleri Arsenala, PSG-a i Real Madrida prošli su u četvrtfinale Lige prvaka.
Real Madrid je večeras na Etihadu rezultatom 1:2 pobijedio Manchester City te su sa ukupnih 1:5 prošli dalje. Revanš u Engleskoj pokvarilo je i to što je CIty u 20. minuti ostao sa igračem manje jer je Bernardo Silva dobio cveni karton, a Vinicius je odmah poslije pogodio s penala.
Građani su izjednačili preko Haalanda u finišu prvog poluvremena (1:1). Ipak, Real je u posljednjim momentima stigao do pobjede kada je Vinicius pogodio za 1:2.
Arsenal je golovima Ezea i Ricea pobijedio Leverkusen rezultatom 2:0 i prošao dalje, dok je PSG ponovo bio ubjedljiv protiv Chelseaja. Aktuelni prvak u Engleskoj je slavio sa 0:3.
Golove za PSG postigli su Kvartskhelia u 6. , Barcola u 14. te Mayulu u 62. minuti utakmice.




