Večeras se u Mostaru, na stadionu “Rođeni”, igra derbi 2. kola Wwin lige Bosne i Hercegovine gdje se sastaju Velež i Borac od 21 sat.
Noć uoči velikog derbija između Veleža i Borca, Mostar je obasjan crvenom bojom i ispunjen hukom motora, pjesmom i bakljadom.
Najvatreniji navijači Veleža, popularni Red Army, održali su sinoć spektakularan karusel ulicama grada, šaljući jasnu poruku, Mostar, ali i Hercegovina dišu za Velež.
Pored derbija u Mostaru danas su na rasporedu još dvije utakmice 2. kola Wwin lige Bosne i Hercegovine. Od 18:45 sati na Koševu će Sarajevo ugostiti Radnik, a od 21 sat igraju Posušje i Željezničar.








