Magazines cover a wide subjects, including not limited to fashion, lifestyle, health, politics, business, Entertainment, sports, science,

Rekao da neće raditi u srpskom fudbalu, a sada će biti selektor

Blog Image

Fudbalska reprezentacija Srbije u narednim danima će riješiti pitanje novog selektora.

Poslije neuspjeha u baražu kormilo “Orlova” je napustio Ljubiša Tumbaković, a od tada brojna trenerska imena se dovode u vezu sa klupom Srbije. Najveće šanse u ovom trenutku, nezvanično, ima Savo Milošević.

Posljednji trenerski angažman Milošević je imao u Partizanu. To vrijeme nije mu ostalo baš u najboljem sjećanju, govorio je i kako više neće da radi u srpskom fudbalu, međutim u međuvremenu se predomislio.

“Vrlo brzo su razriješene te dileme u razgovoru s najvišim predstavnicima FSS i naravno da bi Miloševiću bila čast da preuzme reprezentaciju. On je slobodan i u ovom trenutku šanse su 99 odsto da bude novi selektor Orlova”, kaže za Informer izvor iz FSS.

U igri je bio i Dragan Stojković Piksi, ali on nije želio da se odrekne velikog novca u Kini i cijela priča je samim tim pala u vodu.

Slični članci