Euforija u Srbiji ne prestaje rasti nakon plasmana na Svjetsko prvenstvo u Katar.
Golman Predrag Rajković je nakon plasmana na Svjetsko orvenstvo, u jednom od mnogobrojnih intervjua istakao:
“Srbija može biti prvak svijeta,” da bi se ubrzo ipak spustio na zemlju: “Ali, nećemo se zanositi. Imamo kvalitetnu ekipu, ali ići ćemo korak po korak, utakmicu po utakmicu. Vidjet ćemo kakav će nam biti ždrijeb, vjerujem u selektora i igrače.”
Rajković se među prvima vratio u Beograd kako bi organizovao proslavu sinovog rođendana, a nakon velikog trijumfa u Portugalu svakako je imamo dodatnih razloga za veselje.




