Magazines cover a wide subjects, including not limited to fashion, lifestyle, health, politics, business, Entertainment, sports, science,

Ribera: BiH nije loš tim, ali mi imamo obavezu da ih pobijedimo

Blog Image

Reprezentacija Španije pod vodstvom novog selektora Jordija Ribere večeras u dvorani Huerta del Rey Pavilion u Valladolidu igra sa našom reprezentacijom.

Selekcija Španije praktički bez treninga dočekuju našu reprezentaciju, a Ribera ističe da bi želio da su prije ovog susreta imali jedan prijateljski duel.

”Volio bih da smo mogli odigrati prijateljski susret prije ove utakmice ili da smo imali više vremena za treninge. Ali šta je, tu je, moramo igrati protiv Bosne i Hercegovine protiv koje nam samo pobjeda dolazi u obzir”, ističe Ribera i dodaje.

”Kao što se i očekivalo. Igrači su posvećeni nacionalnom timu, imaju sjajan stav i vidim da im je stalo da pobijede BiH večeras. Što se tiče mene, ovo je korak dalje u mojoj trenerskoj karijeri i ponosan sam što mogu predvoditi Španiju sa klupe”.

Za kraj, Ribera se osvrnuo i na naš nacionalni tim kojega mnogo respektuje.

”BiH je jako kvalitetna reprezentacija sa odličnim igračima koje svi poznajemo. Igraju van svoje zemlje i mnogi od njih igraju Ligu prvaka. Prije dvije godine su igrali na Svjetskom prvenstvu u Kataru, ali se nisu plasirali na Evropsko prvenstvo. Nisu loš tim, ali mi imamo obavezu da ih pobijedimo”, završio je Ribera.

Slični članci