U italijanskoj štampi ponovo se špekuliše o Cristianu Ronaldu.
Portugalac ima sa Juventusom ugovor do jula sljedeće godine, međutim već duže vrijeme priča se o tome da bi već ovo ljeto mogao napustiti “Bianconere” jer navodno nije sretan. Takve priče podgrijalo je i to što je Ronaldo utakmicu 1. kola Serie A protiv Udinesea započeo s klupe.
Iako su u međuvremenu čelnici Juventusa odbacili navode o odlasku, novinar Fabrizio Romano, koji je pouzdan kada su ovakve stvari u pitanju, tvrdi kako Ronaldo ipak želi otići.
“Cristiano Ronaldo želi napustiti Juventus. Juventus želi da ostane. Jedina opcija za Ronalda su engleski klubovi koji igraju u Ligi prvaka. Ronaldo može otići samo u engleske klubove ili neće biti nikakvog dogovora”, navodi ugledni novinar.
U tom slučaju, Ronaldo bi mogao potpisati za Manchester City, Manchester United, Chelsea i Liverpool.
