U ugodnom ambijentu hotela Emporia, smještenog u Carskim vinogradima, danas su se susreli Admir Rahimić, predsjednik FK Velež i Ibro Rahimić, šef stručnog štaba Rođenih.
Razgovaralo se o aktuelnoj situaciji u klubu, dosadašnjim rezultatima te planovima za nastavak sezone. Neformalni susret protekao je u pozitivnoj atmosferi, uz jasnu poruku zajedništva i podrške stručnom štabu i igračima, s ciljem da Velež nastavi stabilan i uspješan put u domaćim takmičenjima.
FK Velež Mostar i dalje ostaje fokusiran na sportske ciljeve, razvoj kluba i jačanje organizacione strukture, uz punu podršku uprave i navijača.




