U četvrtak Željezničar igra prvu utakmicu drugog pretkola kvalifikacija za Konferencijsku ligu.
Već prvog dana prodaje rasprodane su istočna i zapadna tribina.
Nakon drugog dana prodate su ulaznice i za južnu tribinu, te je za danas ostalo na raspolaganju 700 ulaznica za sjevernu tribinu.
Naravno, i jutros je red za karte bio dug.

Kako nam je javljeno sa lica mjesta, i preostali kontingent ulaznica za sjever je jutros rasprodan.
Nesumnjivo, na Grbavici nas čeka fantastična atmosfera.
U slučaju prolaska u treće pretkolo, Plavi će igrati protiv boljeg iz duela Bešiktaš – Tirana.




