Reprezentativac BiH Sead Kolašinac, vratio se na teren i zaigrao jendu zvaničnu utakmicu prvi put nakon aprila…
Kolašinac je sinoć nastupio za Atalantu u utakmici Lige prvaka protiv Eintrachta iz Frankfurta. Atalanta je slavila ubjedljivo 0:3, a Kolašinac je u igru ušao u 74. minuti.
To je za Kolašinca bio prvi ovosezonski nastup, a odmah nakon utakmice oglasio se i selektor BiH Sergej Barbarez.
– Dobrodošao nazad, napisao je Barbarez uz fotografiju sa Kolašincem.

Podsjetimo,Kolašinac je u mečevimaprotiv Rumunije i Austirje bio na klupi i na taj način podrška reprezentativcima, koje je dijelilo svega 12 minuta od direktnog plasmana na Svjetsko prvenstvo.




