Simm Bau je predstavio četiri nova pojačanja, a to su Anid Travančić, Salko Jazvin, Samed Hodžić i Stefan Vasiljević, prenosi MeridianSportBiH.
U dosadašnjoj karijeri Travančić je promijenio veliki broj klubova. Njegov posljednji angažman bio je u Usori. 28-godišnji igrač je između ostalih igrao za Sarajevo, Čelik, Radnički Niš i mnoge druge klubove.
Jazvin je u Kosovu stigao iz ekipe Jedinstva iz Bihaća, a tokom fudbalske karijere nastupao je između ostalih za Zrinjski, Tuzla City, Čelik..
Hodžić je mladi golman koji je doskoro branio u ekipi Radnika iz Bijeljine i stekao premijerligaško iskustvo. Vasiljević je u prethodnoj polusezoni igrao za Gradinu, a ranije nastupao za FK Sloga Meridian.




